Kördüğüm 27 Eylül Çarşamba 52.Bölüm Divya’nın Korkusu

Kördüğüm 27 Eylül Çarşamba 52.Bölüm Divya’nın Korkusu

274 views

Kördüğüm 27 Eylül Çarşamba 52.Bölüm Divya’nın Korkusu Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kördüğüm dizisinde heyecan devam ediyor. 27 Eylül Çarşamba günü 52.bölüm ile ekranlarda olacak Kördüğüm dizisinden bilgiler şu şekilde..

 

Haftanın her günü yayınlanmaya devam eden Hint dizileri arasında bulunan Kördüğüm dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle oluyor. İçça ile Tapasya’nın aynı çatı atında farklı hayatları yaşamasını ele alan Kördüğüm dizisi ülkesi Hindistan’da yayınlandığı süre zarfı içerisinde büyük ilgi görmüş ve reytinglerde üst sıralarda yer almış bir yapımdır.

Hindistan’dan sonra ülkemizde Kanal 7 ekranlarında da aynı ilgiyi gören Kördüğüm dizisi 50 bölümü geride bıraktı. Kördüğüm dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Kördüğüm 27 Eylül Çarşamba 52.Bölüm Divya’nın Korkusu

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Divya Veer’in Tapasya’yı karısı olarak kabul etmemesinden korkmaktadır. Thakur İçça’yı Tapasya ve Veer’in hayatını mahvetmekle suçlar.

Tapasya ile evlenen ancak İçça’yı aklından bir türlü aklından çıkartamayan Veer kötü durumdadır. Tapasya’nın İçça ile olan mutluluğuna engel olduğunu düşünür. İçça Thakur’a kendini her ne kadar affettirmek istese de Thakur İçça’yı Veer ve Tapasya’nın zoraki bir evlilik yapmalarına neden olduğu için suçlar. İçça ise gerçekleri anlatmadığı için susmayı tercih eder.

Kördüğüm dizisi haftanın her günü saat 16.10’da Kanal 7’de!