Kördüğüm 28 Eylül Perşembe 53.Bölüm Tapasya’nın Oyunları

Kördüğüm 28 Eylül Perşembe 53.Bölüm Tapasya’nın Oyunları

232 views

Kördüğüm 28 Eylül Perşembe 53.Bölüm Tapasya’nın Oyunları Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kördüğüm dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 28 eylül Perşembe günü 53.bölüm ile yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü yayınlanmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. İçça ile Tapasya’nın hikayesini ele alan Kördüğüm dizisi Hindistan’ın ardından ülkemizde de kısa süre içerisinde geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

28 Eylül Perşembe günü 53.bölüm ile yayınlanacak olan Kördüğüm dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Kördüğüm 28 Eylül Perşembe 53.Bölüm Tapasya’nın Oyunları

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Tapasya’nın kendisini arkadaşı için feda ettiği yalanına Veer inanmamıştır. Tapasya’nın kolundaki yara izini gören ve her şeyin oyun olduğunu çözen Veer İçça ve Damini’nin gerçekleri bilerek sakladığının da farkındadır.

Damini ile İçça’ya gerçekleri itiraf ettirmek için zorlayan Veer Thakur’un önünde bunu yapar. İçça hala Tapasya’yı korumaya devam eder. Tapasya gibi yalancı biri ile birlikte olmak istemediğini söyleyen ve onu almadan evi terk eden Veer kötü durumdadır. Veer’in arkasından ağlayan Tapasya’yı babası da evlatlıktan reddedince Tapasya ortada kalır!

Kördüğüm dizisi birbirinden heyecan dolu gelişmeleriyle haftanın her günü saat 16.20’de Kanal 7 ekranlarında!