Kördüğüm 3 Ekim Salı 58.Bölüm Tej Canda İşbirliği

Kördüğüm 3 Ekim Salı 58.Bölüm Tej Canda İşbirliği

244 views

Kördüğüm 3 Ekim Salı 58.Bölüm Tej Canda İşbirliği Son dönemlerde adından sıkça bahsettiren Hint dizilerin başında gelen ve Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına devam eden Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle oluyor. Kördüğüm dizisi 3 ekim Salı günü 58.bölüm ile yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü saat 16.10’da yayınlanan Kördüğüm dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. İçça ile Tapasya’nın farklı hayatlar yaşamasına rağmen aynı çatı altında olmaları ve arkadaşlıktan öte kardeşliklerini ele alan Kördüğüm dizisinde 60.bölüme dayandık diyebiliriz.

Her geçen bölümde heyecan seviyesi biraz daha artan Kördüğüm dizisi yeni bölümü ile 3 Ekim Salı günü yayınlanacak. İşte son bölümde yaşanan gelişmeler;

 

Kördüğüm 3 Ekim Salı 58.Bölüm Tej Canda İşbirliği

Kördüğüm dizisinin son bölümünde tüm aile tarafından dışlanan Tej kendi hakkı olduğu düşündüğü servete ortak olmak için kolları sıvar. Canda ile bunun için plan yapan Tej çok kararlıdır. Canda ise Bundela ailesinin güvenini kazanmıştır.

Canda’ya güvenen ailenin onların tuzaklarından haberleri ise yoktur. Canda sayesinde eve kadar sızan Tej tam mücevherleri çalacağı sırada Veer’e yakalanır ve ona yardım eden ismin Manş olabileceğinden şüphelenir. Manş’ı da sorguya alan polis sorguya devam eder. Thakur ise Tapasya’nın ziyaretine gelmesini istemez.

Kördüğüm dizisi haftanın her günü saat 16.10’da Kanal 7’de!