Kördüğüm 41 Bölüm 16 Eylül Cumartesi

Kördüğüm 41 Bölüm 16 Eylül Cumartesi

200 views

Kördüğüm 41 Bölüm 16 Eylül Cumartesi Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kördüğüm ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 41.bölüm ile 16 Eylül cumartesi günü sevenlerinin karşısında oluyor. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü yeni bölümleriyle dizi severlerin karşısında olan ve her bölümü ilgi ile takip edilen Kördüğüm dizisinde heyecan sürüyor. Aynı çatı altında farklı hayatları yaşayan iki genç kızın hikayesinin ele alındığı Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle birlikte oluyor.

16 Eylül Cumartesi günü 41.bölüm ile ekranlarda olmaya hazırlanan Kördüğüm dizisinden merak edilenler ve son bilgiler şu şekilde;

Kördüğüm 41 Bölüm 16 Eylül Cumartesi

Kördüğüm dizisinde Veer’in New York’a geri dönmesini istemeyen ve buna engel olmak isteyen Damini İçça ile Veer’in evlenmesine de müsaade eder. Damini kızının aşağılanacağının korkusunu Thakur ile paylaşır.

Veer’in ailesi ile yaptığı konuşma işe yaramıştır ve İçça ile evlenmelerine izin verir. Damini ise bu durumu sırf oğlunun hevesi geçsin diye kabul ettiklerini anlamıştır.

Thakur ise aileyi arar ve İçça’ya öz kızları gibi davranmaları konusunda uyarılarda bulunur ve eğer böyle olursa izin vereceğini açıklar. Tapasya bu süreçte İçça ile evlenir. Evin süslenmesinde İçça’nın kıyafet seçiminde ona yardımcı olur.

Kördüğüm dizisi haftanın her günü Kanal 7’de!