Kördüğüm 42.Bölüm 17 Eylül Pazar Özeti

Kördüğüm 42.Bölüm 17 Eylül Pazar Özeti

167 views

Kördüğüm 42.Bölüm 17 Eylül Pazar Özeti  Haftanın her günü yayınlanmaya devam eden Hint dizisi Kördüğüm’de heyecan devam ediyor. Kanal 7’nin reyting kozlarından olan Kördüğüm dizisi 17 eylül Pazar günü 42.bölüm ile yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Ülkesi Hindistan’da yayınlandığı süre zarfı boyunca reytingleri alt üst eden Uttaran dizisi yani ülkemizde yayınlanan adıyla Kördüğüm dizisi Kanal 7 ekranlarında dizi severlerin karşısında olmaya devam ediyor. Normal şartlarda 2008-2015 yılları arasında yayınlanan ve 1500 küsür bölüm yayında kalan Kördüğüm dizisi ülkemizde 4 bölüm birleştirilerek bir bölüm olarak yayınlanıyor.

Haftanın her günü yeni bölümleriyle yayınlanan Kördüğüm dizisi 42.bölüm ile 17 Eylül Pazar günü ekranlarda olacak. İçça ile veer arasında yaşananlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

 

Kördüğüm 42.Bölüm 17 Eylül Pazar Özeti

Kördüğüm dizisi son bölümünde Veer’in New York’a geri dönmemesi için ailesi ile yaptığı konuşma başarılı olmuştur. İçça ile evlenmesine izin verilen Veer çok mutlu olur. Damini ise İçça’nın aşağılanacağını düşünür ve bunu Thakur ile paylaşır.

Thakur Veer’in ailesini arar ve İçça’yı gerçekten kızları gibi davranmaya kabul ederlerse bu evliliğe izin vereceklerini söylemiştir. Tapasya da bu süreç içerisinde İçça ile ilgilenir. Evin süslenmesinde İçça’nın kıyafet seçiminde yardımcı olan isim Tapasya olur.

Veer İçça’yı yemeğe davet eder ve ona pahalı bir bilezik almıştır. Tapasya da Sit ile buluşur ve Tapasya İçça’yı kıskanmıştır.