Kördüğüm 43.Bölüm 18 Eylül Pazartesi Gelişmeleri

Kördüğüm 43.Bölüm 18 Eylül Pazartesi Gelişmeleri

147 views

Kördüğüm 43.Bölüm 18 Eylül Pazartesi Gelişmeleri Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmezleri arasında kendine kısa süre içerisinde yer bulan Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 43.bölüm ile 18 eylül pazartesi günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Her bölümü merakla takip edilen ve haftanın her günü sevenlerinin karşısında yeni bölümleriyle olan Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. İçça ile Tapasya’nın hikayesini ele alan Kördüğüm dizisi 43.bölüm ile 18 Eylül Pazartesi günü yayınlanacak.

Birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Kördüğüm dizisinde son bölüm bilgileri ise şu şekilde;

 

Kördüğüm 43.Bölüm 18 Eylül Pazartesi Gelişmeleri

İlk bölümü ile Ağustos ayında sevenlerinin karşısında olan ve kısa süre içerisinde dizi severlerin beğenisini toplayan Kördüğüm dizisinde önemli bir hikayeye tanıklık ediliyor. Küçük yaşta kaderleri birleşen ancak farklı hayatları yaşayan İçça ile Tapasya’nın birbirlerine kader arkadaşlığı yaptığı Kördüğüm dizisinde ikilinin arasında zaman zaman sorunlar ve kıskançlık krizleri yaşanabiliyor.

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Veer ile İçça sonunda muratlarına eriyorlar. Veer İçça ile evlenmek için ailesini ikna ederken Thakur ise İçça’ya iyi bakmaları için Veer’in ailesi ile konuşma yapıyor.

Veer’in İçça ile buluşmasında ona aldığı hediyeyi gören Tapasya ise Sit’ten aynı hediyeyi alamayınca kıskanır. Bakalım Tapasya ile İçça arasında bu kıskançlık krizi nasıl çözülecek göreceğiz.