Kördüğüm 47.Bölüm 22 Eylül Cuma Tapasya’nın Veer Çabası

Kördüğüm 47.Bölüm 22 Eylül Cuma Tapasya’nın Veer Çabası

291 views

Kördüğüm 47.Bölüm 22 Eylül Cuma Tapasya’nın Veer Çabası Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Kördüğüm ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 47.bölüm ile 22 eylül Cuma günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden Kördüğüm dizisinden bilgileri sizler için hazırlıyoruz. Yayınlandığı süre zarfı boyunca Hindistan’da büyük ilgi gören Kördüğüm dizisi ülkemizde de aynı başarıyı Kanal 7 ekranlarında göstermeye devam ediyor.

İçça ile Tapasya’nın hikayesini ele alan Kördüğüm dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

Kördüğüm 47.Bölüm 22 Eylül Cuma Tapasya’nın Veer Çabası

Kördüğüm dizisinin son bölümünde İçça’nın daha rahat hayat sürmesini çok kıskanan ve bu durumu lehine çevirmek için uğraşan Tapasya Veer’in ilgisini çekmeye çalışıyor. Kukki ise düğün hazırlıklarından dolayı hiçbir şeyin farkında olmayan İçça’nın gözünü açmaya çalışır.

Kukki Tapasya’nın kıskanç tavırlarını anlar ve İçça’ya bu durumdan bahseder. İçça ise Tapasya’ya olan güveninden dolayı bu uyarılara şimdilik kulak asmaz. Tapasya ise İçça’nın çirkin görünmesi için sürekli kötü kıyafetler seçer ve onunla ilgileniyormuş gibi yapar.

Divya ve Thakur ise İçça ile ilgilenir. Büyükanne ve Tapasya ise bundan dolayı sinir olur. Tapasya kimseye hissettirmeden yavaş yavaş Veer’in dikkatini çekmeye çalışır.