Kördüğüm 48.Bölüm 23 Eylül Cuma İçça ile Veer Evleniyor mu?

Kördüğüm 48.Bölüm 23 Eylül Cuma İçça ile Veer Evleniyor mu?

559 views

Kördüğüm 48.Bölüm 23 Eylül Cuma İçça ile Veer Evleniyor mu? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Kördüğüm ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 48.bölüm ile 23 eylül Cuma günü sevenlerinin karşısında olacak. İşte detaylar..

 

Hint dizileri ile sevenlerinin karşısına olan ve bu politikası ile de reytinglerde üst sıralarda yer almayı başarmış Kanal 7’nin önemli dizilerinden bir tanesi de Kördüğüm dizisi oldu. Ülkesinde Uttaran ismiyle yıllardır üst sıralarda yer alan Kördüğüm dizisi 48.bölüm ile 23 eylül Cuma günü yayınlanacak.

İçça ile Tapasya’nın hikayesinin ele alındığı Kördüğüm dizisinde yaşanan son bölüm gelişmeleri ise şu şekilde;

 

Kördüğüm 48.Bölüm 23 Eylül Cuma İçça ile Veer Evleniyor mu?

Kördüğüm dizisinin son bölümünde İçça ile Veer’in evlenmesi konusunda bir türlü kabullenemeyen Tapasya İçça’nın duvağını yakmıştır. Düğün günü zor durumda kalan İçça’nın imdadına yetişecek olan isim ise Divya olur.

İçça hala kız kardeşi gibi sevdiği Tapasya’nın kendisi için haince planlar yaptığının farkında değildir. Kukki ise Tapasya’nın davranışlarını sezmiştir ve bunu İçça ile paylaşır.

Veer ise uzun uğraşlar ve duyduğu sabrın sonunda İçça ile kavuşacakları için çok mutludur. Tüm ailenin herkesten sakladıkları Veer’in alkol bağımlısı olan ağabeyinin de düğüne gelmesi herkes için sürpriz olur.