Kördüğüm  51.Bölüm 26 Eylül Salı Veer ve İçça Yüzleşiyor

Kördüğüm  51.Bölüm 26 Eylül Salı Veer ve İçça Yüzleşiyor

255 views

Kördüğüm  51.Bölüm 26 Eylül Salı Veer ve İçça Yüzleşiyor Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Hint yapımı Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 51.bölüm ile 26 eylül Salı günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Son günlerde yaşanan gelişmelerle birlikte izleyenlerini ekran başına kilitleyen Kördüğüm dizisinde heyecan sürüyor. Veer ile İçça’nın evlenmesine bir şekilde engel olan ve ne yapıp ne edip Veer ile evlenen Tapasya amacına ulaşsa da Veer onun yalanlarına inanmaz ve bir şekilde İçça ile yüzleşmek için onun karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır.

51.bölüm ile 26 eylül Salı günü yayınlanacak olan Kördüğüm dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

 

Kördüğüm  51.Bölüm 26 Eylül Salı Veer ve İçça Yüzleşiyor

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Veer yaşadığı hayal kırıklığı için İçça’dan ne olursa olsun bir açıklama beklemektedir. Veer Thakur ailesi tarafından kandırıldığını düşünse de onların da olan bitenden haberi olmadığını anlamıştır.

İçça Veer gibi zengin ve büyük bir aileye gelin olmaktan korktuğu için kaçtığını söyler. İçça’nın anlattıkları Veer’e inandırıcı gelmez. Damini’nin gerçekleri bildiğini düşünen ve olanları anlatması için ısrar eden Thakur’un bu ısrarlarına Damini İçça’ya söz verdiği için susmak zorunda kalır.

Kördüğüm dizisi haftanın her günü saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında!