Kördüğüm 55.Bölüm Özeti 30 Eylül Cumartesi Veer Tapasya’yı Yok Sayar

Kördüğüm 55.Bölüm Özeti 30 Eylül Cumartesi Veer Tapasya’yı Yok Sayar

220 views

Kördüğüm 55.Bölüm Özeti 30 Eylül Cumartesi Veer Tapasya’yı Yok Sayar Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kördüğüm dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 55.bölüm ile 30 eylül cumartesi günü yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü yayınlanmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle olmaya devam ediyor. İçça ile Tapasya’nın hikayesini ele alan Kördüğüm dizisi son olarak 54 .bölüm ile yayınlandı.

İçça yerine Tapasya ile evlendiğini öğrenen ve bunun şokunu üzerinden atlatamayan Veer Tapasya’yı da yok sayar. İşte Kördüğüm dizisinin son bölümünden bilgiler;

 

Kördüğüm 55.Bölüm Özeti 30 Eylül Cumartesi Veer Tapasya’yı Yok Sayar

İçça’nın Veer ile görüştüğünü anlayan Divya bir daha böyle bir durumun yaşanmaması için onunla konuşur. Veer ise bir anda oraya çıkan amcasının kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Damini ise o gece Tapasya ‘nın Veer ile evlenmesine izin verdiği için pişman olur.

Damini kızını da alıp Thakurların evine gitme kararını alır. Tapasya yüzünden İçça’nın hayatının karardığını gören Thakur ise çok üzgündür. Thakur ile Tapasya arasındaki bağlar kopmuştur. Tapasya Veer’in sevgisini kazanmak için ailesinin gözüne girmeye çalışsa da Veer onu yok saymaya devam eder.