Kördüğüm 57.Bölüm 2 Ekim Pazartesi Thakur Kalp Krizi Geçirir

Kördüğüm 57.Bölüm 2 Ekim Pazartesi Thakur Kalp Krizi Geçirir

241 views

Kördüğüm 57.Bölüm 2 Ekim Pazartesi Thakur Kalp Krizi Geçirir Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kördüğüm dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 57.bölüm ile 2 ekim pazartesi günü yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Aynı çatı altında farklı hayatları yaşayan İçça ile Tapasya’nın hikayesini ele alan Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle oluyor. Hindistan’da Colors Tv’de yayınlanan ve orijinal ismi Uttaran olan Kördüğüm dizisi ülkemizde de büyük ilgi görmüş durumda.

2 Ekim Pazartesi günü 57.bölüm ile yayınlanacak olan Kördüğüm dizisinde İçça ile Damini’nin gidişini kabullenemeyen Thakur kalp krizi geçiriyor! İşte son bölümden gelişmeler;

 

Kördüğüm 57.Bölüm 2 Ekim Pazartesi Thakur Kalp Krizi Geçirir

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Thakur yıllardır birlikte yaşadığı İçça ile Damini’nin gidişini kabullenemez ve kalp krizi geçirmiştir. Thakur yoğun bakıma alınır ve tüm aile telaşlanmıştır. Bunun üzerine Divya da İçça ve Damini’nin gitmesine izin vermeyeceği konusunda söz verir.

Büyükbaba da Veer’den sakladığı sırrı öğrenmesinden korkmaktadır. Manş’ın alkol bağımlılığından kendisinin sorumlu olduğunu söyler ve Gunvanti’nin oğullarına zarar verdiğini düşünmektedir. Tej ise sürekli eve gelip para ister ve evdekiler bu durumdan dolayı tedirgin olmuştur.

Kördüğüm dizisi haftanın her günü saat 16.10’da Kanal 7’de!