Kördüğüm 59.Bölüm 4 Ekim Çarşamba Tapasya’nın Oyunları

Kördüğüm 59.Bölüm 4 Ekim Çarşamba Tapasya’nın Oyunları

271 views

Kördüğüm 59.Bölüm 4 Ekim Çarşamba Tapasya’nın Oyunları Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Kördüğüm dizisinden gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 4 ekim Çarşamba günü 59.bölüm ile yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Hint dizisi Kördüğüm dizisinde heyecan sürüyor. Hindistan’da Uttaran ismi ile reytinglerde rekorları alt üst eden ve ülkemizde de Kanal 7 ekranlarında yolunda emin adımlarla ilerleyen Kördüğüm dizisinde İçça ile Tapasya’nın hikayesi ele alınıyor.

4 Ekim Çarşamba günü 59.bölüm ile yayınlanacak olan Kördüğüm dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Kördüğüm 59.Bölüm 4 Ekim Çarşamba Tapasya’nın Oyunları

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Tapasya Veer’in dikkatini çekmek için çocuklar ile ilgilenip onlara masal okur ve çikolata dağıtır. Tapasya’nın tek amacı vardır o da Veer’in sevgisini kazanmaktır.

Veer ise Tapasya’nın İçça gibi iyi gözükmek için rol yaptığının farkındadır. Her seferinde Tapasya’ya İçça’nın mutluluğunu çaldığını söyleyen Veer ağabeyi Manş’ın sağlıklı bir insan olması için çaba göstermeye devam eder.

Manş çok ufak yaşlarda uyuşturucuya alıştırılmıştır ve sinir krizi geçirerek evden kaçar. Veer ise onu bulur ve tedavi olması için ikna eder.

Kördüğüm dizisi her gün saat 16.10’da Kanal 7’de!