Kördüğüm 61.Bölüm 6 Ekim Cuma Tapasya ile İçça Yüzleşiyor!

Kördüğüm 61.Bölüm 6 Ekim Cuma Tapasya ile İçça Yüzleşiyor!

261 views

Kördüğüm 61.Bölüm 6 Ekim Cuma Tapasya ile İçça Yüzleşiyor! Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizileri arasında yer alan Kördüğüm ile ilgili gelişmeler gün gün sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi 61.bölüm ile 6 Ekim Cuma günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden  Kördüğüm dizisinden gelişmeler sizlerle birlikte oluyor. İçça ile Tapasya’nın hikayesini ele alan Kördüğüm dizisi 61.bölüm ile 6 ekim Cuma günü yayınlanacak.

Veer ile İçça’yı kandırıp evlenen ancak istediği gibi yaşayamayan Tapasya babasının evine geri döner. İçça ile Tapasya ise sonunda yüzleşir! İşte son bölümden bilgiler;

 

Kördüğüm 61.Bölüm 6 Ekim Cuma Tapasya ile İçça Yüzleşiyor!

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Tapasya Veer’e duyduğu öfkeyi İçça’dan çıkarmakta kararlıdır. Bu konuda onun en büyük destekçisi de büyükannesi olacaktır. İçça ise Tapasya’nın haksız suçlamalarına daha fazla sessiz kalamaz ve aralarındaki dostluk bağı için sevgisini hiçe saydığını belirtir.

Tapasya ise İçça’nın duygu sömürüsü yaptığını düşünmektedir. Hastanede tedavi gören öğrencisinin başında bekleyen İçça çok üzgündür. Bu sırada ise Veer’i herkesten gizlediği ağabeyi olan Maş ile İçça tanışır.

Manş İçça’nın iyiliğinden etkilenir ve onunla sohbet eder. Tapasya ise yolda Sit ile karşılaşır ve Veer’den göremediği ilgiyi onda bulur.