Kördüğüm Hint Dizisi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu

Kördüğüm Hint Dizisi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu

392 views

Kördüğüm Hint Dizisi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Her bölümü reyting rekorları kıran ve Kanal 7 ekranlarının önemli dizileri arasında yer alan Kördüğüm ile ilgili merak edilenleri paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerle ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hint dizileri ile dizi severlere farklı bir soluk getiren ve önemli başarılar elde eden Kanal7’nin son gözdelerinden bir tanesi de Kördüğüm dizisi oldu. Ülkesi Hindistan’da yayınlandığı süre zarfı içerisinde önemli işler çıkartan Kördüğüm dizisinin orijinal ismi ise Uttaran.

2008-2015 yılları arasında Hindistan’da yayında kalan Kördüğüm dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve dizi ile ilgili künye bilgilerini sizler için hazırladık.

 

Kördüğüm Hint Dizisi Oyuncuları Oyuncu Kadrosu

Yönetmen: Nandita Mehra

Oyuncular:  Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh , Mrunal Jain

Yapım Yılı: 2008-2015

Dil: Hintçe

Ülke: Hindistan

Tür: Romantik

Senaryo: Mitali

Diğer Adları: Uttaran

 

İçça ile Tapasya’nın zamanla birbirlerine sıkı sıkı bağlandıkları dostluklarını ele alan Kördüğüm dizisi ile ilgili tüm gelişmeleri ve daha fazlasını sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz. Dizi son olarak 40.bölüm ile 15 Eylül Cuma günü yayınlandı.

İçça ile Veer arasındaki çıkmaza dönen aşk hikayesinde önemli ve yeni gelişmeler yaşanıyor. Veer New York’a geri dönecek mi? Hepsi ilerleyen günlerde Kördüğüm dizisinde!