Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine Yemin edilmemiştir?

Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine Yemin edilmemiştir?

415 views
Çağdaş İrfan Yıldırım

Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine Yemin edilmemiştir? sorusunun cevabı merakla bekleniyor. İzleyiciler sorunun cevabını merak ediyor. İŞte seçenekler.

Kur’an-ı Kerim’de hangisi üzerine Yemin edilmemiştir?

A – Deniz

B – Güneş

C – Arı

D – Kalem

Bu sorunun cevabı birazdan ATV ekranlarında yayınlanacak.. Yeni sezonda yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yerini almaya devam edecek olan yarışma programı bu haftadan itibaren ekranlarda yayınlanmaya devam edecek. Yeni sezonun ilk yarışmacılarından Çağdaş İrfan Yıldırım.

Çağdaş İrfan Yıldırım yeni sezonun ilk yarışmacısı oldu ve büyük ödülün sahibi olmaya hak kazandı acaba soruya doğru yanıtı verecek mi ya da soruyu cevaplayacak mı diye çok merak ediliyordu fakat Çağdaş İrfan Yıldırım sorunun doğru cevabını doğru tahmin ettiği halde soruya cevap vermemeyi tercih etti ve eğitim masraflarını karşılanması için 250 bin TL lik büyük ödülün sahibi oldu.

Çağdaş İrfan Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ikinci kez 1 Milyonluk Büyük ödül sorusunu açtırdı. Çağdaş İrfan Yıldırım büyük ödüllü sorunun cevabını Arı olarak tahmin etti fakat soruyu cevaplamadı. Arı cevabı doğru cevaptı.