Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

391 views

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak? Ülkemizin en çok izlenen dizileri arasında yer alan ancak yeni bölümleri bir süredir yayınlanmayan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz sevenlerine Kurtlar Vadisi Kaos müjdesini verdi! İşte Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili haberimiz..

 

Kendi gününde kendi saatinde parolasıyla her Perşembe akşamı saat 20.00’de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yayınlandığı her dönem izleyenlerini ekran başına kilitliyordu. Yayın hayatı boyunca Kanal D, Star TV, ATV, Show Tv, TNT gibi kanallarda yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu son olarak yayınlandığı Kanal D ekranları ile anlaşma sağlayamamıştı.

Bunun ardından Kurtlar Vadisi Darbe filminin patentinin alınmasının 15 Temmuz darbe girişiminden hemen önce olması ve Kurtlar Vadisi dizisinin mahkemede yargılanmasının ardından dizinin akıbetinin ne olacağı merak konusu olmuştu.

 

Suçsuz olduğu anlaşılan Kurtlar Vadisi oyuncuları ve Pana Film’in yeni filmi Kurtlar Vadisi Vatan filmi geçtiğimiz günlerde vizyona girmişti. Açıklamalarda bulunan Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin müjdesini verdi.

Ocak 2018’de yayın hayatına merhaba diyeceğini açıklayan Kurtlar Vadisi Kaos dizisi yakında yayınlanacak. Dizi ile ilgili müjdeyi veren Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin hangi kanalda yayınlanacağını ise açıklamadı.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ile ilgili yeni gelişmeler olduğu takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.