Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

259 views

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Ülkemizin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi’nden sevenlerine güzel haber geldi. Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Kurtlar Vadisi Vatan filminin başrol oyuncularından olan Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin başlayacağı müjdesini verdi. İşte detaylar..

 

Bir döneme damgasını vuran yapımlar arasında şüphesiz Kurtlar Vadisi dizisi yer alıyor. Başrollerinde Necati Şaşmaz’ın yer aldığı ve yapımcılığını da Pana Film’in üstlendiği Kurtlar Vadisi Pusu dizisi son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış ve ertesi sezon yeni bir kanal bulamayınca ara verme kararı almıştı.

15 Temmuz darbe girişiminden önce Kurtlar Vadisi Darbe isminin patentinin alınma isteğinden dolayı mahkemelik olan Kurtlar Vadisi dizisinin suçsuz olduğu ispatlanmıştı. Dizinin sinema filmi Kurtlar Vadisi Vatan geçtiğimiz günlerde vizyona girdi.

Başrol oyuncuları arasında yer alan Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin başlayacağını belirtti. Ocak-Şubat aylarında başlayacağı müjdesini veren Şaşmaz’ın açıklamaları şu şekilde;

 

“Dizimizi de “Kurtlar Vadisi Kaos olarak adlandırdık. Yakın zamanda güneyimizde yaşanan krizleri ve ülkemizde yaşanan sıkıntıları ve değişen konjonktürde bizim neler yaşayacağımızı, etrafımızdaki coğrafyada neler yaşanabileceğini anlatmaya çalışacağımız dizimiz “Kurtlar Vadisi Kaos”, filmimizin vizyonu bittikten sonra Ocak –Şubat ayı gibi gelecek.”