Masum Dizisi Neden Başlamadı Ne Zaman Başlayacak?

Masum Dizisi Neden Başlamadı Ne Zaman Başlayacak?

182 views

Masum Dizisi Neden Başlamadı Ne Zaman Başlayacak? İlk sezonuyla interaktif ortamda Blu Tv’de yayınlanan ve çok beğenilen Masum dizisinin Kanal D ekranlarında yayınlanacağı duyurulmuştu. İlk online yerli dizi olan Masum dizisinin henüz Kanal D’de başlamaması akıllara ne zaman başlayacağı sorusunu getirdi. İşte detaylar..

 

Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen, Nur Sürer, Bartu Küçükçağlayan gibi isimlerin yer aldığı Masum dizisi Blu Tv’de yayınlanmış ve ilk online yerli dizi olarak dizi tarihindeki yerini almıştı.

Gerek oyuncu kadrosu gerek de konusu itibariyle kendinden söz ettiren Masum dizisinin Kanal D ekranlarında yayınlanacağı duyurulmuştu. Dizinin ilk bölümü henüz yayınlanmadı ve ne zaman başlayacağı merak ediliyor.

 

Masum Dizisi Neden Başlamadı Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezonuyla büyük ses getiren ve önemli işler çıkartan Masum dizisinin ilk sezon ilk bölümü 14 Ağustos Perşembe akşamı Kanal D’de yayınlanacağı açıklanmıştı ancak dizi henüz başlamadı.

Ne zaman başlayacağı merak edilen Masum dizisinin ilk sezon ilk bölümü 24 Eylül Pazar akşamı saat 23.30’da yayınlanacak. Dizinin aynı zamanda ikinci sezon çekimleri de önümüzdeki günlerde başlayacak.

Dizi sektörünün interaktif ortama geçişinde önemli bir rol oynayan Masum dizisinin ikinci sezon bölümleri 2017-2018 yayın döneminde Blu Tv’de olacak.