Melek Şahin Kimdir Emine Oksijen Hayriye Kaç Yaşında

Melek Şahin Kimdir Emine Oksijen Hayriye Kaç Yaşında

520 views

2001 yıllarında TGRT ekranlarında yayın hayatına başlayan ve sırayla Star Tv, Atv ve son olarak Kanal d de yerini alan dizinin en çok merak edileni reyting sonuçları oldu. Havuç yani dizideki ismi ile emre rolünü oynamayan oyuncu Furkan Kızılay ın teklifi reddetmesi şu sıralar çok konuşulmuş ve havuçsuz nasıl olacak sorularına maruz kalmıştı. İlk bölümde havuç yoktu tahminen havuç rolü için biraz geç karar verildi. Neredeyse eski bütün kadronun toplandığı dizide sık sık eski zamanlar yad edildi ve eski şakalar sık kullanıldı.

Tuna nın kızı Merve nin çektiği ve anlattığı videolarda adım adım ilerleyen dizinin konusunda pek değişiklik yok haluk emekli olmuş fakat eski iş yerinde ki arkadaşları haluk un yardımına ihtiyaç duyar ve yoğun ısrarlarla geri döner ve işlerle ilgilenmeye başlar. Komşuluk durumlarını Gönül ve Tuna ile devam ettiren dizi eski zamanlarda ki kadroyu tamamlamış diyebiliriz.

Dizide yayınlanan sık sık eleştiri bazında diyaloglar vardı. İlk bölümde sıkça tuna ve gönül ün çocuklarının üzerinden çokça eleştiri yapıldı. Mesela Orçun un otobüsle seyahat etmeni tehlikeli bulan karakterler günümüzde ki tehlikeyi sergilemeye çalıştı. Teog sınavına hazırlanan çocukların maalesef sıkı denetimden hayattan koparacak derece de sınav telaşına sokulması da aslında komik bir biçimde eleştirildi. Dizi bize günümüzde ki pek çok sıkıntıyı gülerek eleştirecek gibi görünüyor. Eskiden de bu eleştiri yapılıyordu ve devam ediyor dizi konusu ve senaryo tarzı eski oyuncuların dahil olduğu kadro gibi aynı diyebiliriz.

Melek ŞAHİN (Oksijen Hayriye) Kimdir Nereli

Öncelikle belirtelim ki bu rolü oynayan emine rolünü oynayan melek şahinin ta kendisi olduğunu belirtmek isteriz.

11 Şubat 1971 İstanbul da dünyaya gelen oyuncu 1999 yılında yine Birol Güven’in yapımcılığını yaptığı Ayrılsak da Beraberiz dizisinin kadrosunda yer almıştır. 2002 yılında Çocuklar Duymasın da Emine rolü ile akıllarımıza kazınmıştır.