Meral Zeren Kimdir Yaşı Hayatı

Meral Zeren Kimdir Yaşı Hayatı

764 views

Meral Zeren Kimdir Yaşı Hayatı Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Artık Susma programına katılan Murat Şar’ın annesinin ünlü bir Yeşilçam oyuncusu olduğunu iddia etmesinin ardından akıllara bir çok isim geldi. Bu isimlerden bir tanesi de Meral Zeren oldu. Bizler de sizler için Meral Zeren’i yakından tanıdık. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan ve her bölümü merakla takip edilen Artık Susma programında önemli gelişmeler yaşanıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla gerçekleşen programa katılan Murat Şar’ın iddiasına göre Şar’ın annesi ünlü bir Yeşilçam oyuncusu. Bu iddianın ardından akıllara bir çok isim geldi. Bu isimlerden bir tanesi de Meral Zeren. İşte Meral Zeren ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Meral Zeren Kimdir Yaşı Hayatı

Meral Zeren 6 Haziran 1950 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sinema oyuncusu olan Meral Zeren 67 yaşındadır. 1974 yılında yayınlanan Salako filminde Kemal Sunal ile birlikte başrollerde yer alan Meral Zeren Atıf Yılmaz ve Memduh Ün tarafından sahnede şarkı söylerken keşfedilmiştir.

Battal Gazi Destanı, Salako, Köyden İndim Şehre, Banker Bilo gibi filmlerde rol alan Meral Zeren Selami Şahin’den Türk Sanat Müziği eğitimleri de almıştır.  Zırtık Mafya, Farklı Boyut gibi dizilerde rol alan Meral Zeren 67 yaşındadır.