Meryem 9.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı 27 Eylül Çarşamba

Meryem 9.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı 27 Eylül Çarşamba

254 views
Meryem

Meryem 9.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı 27 Eylül Çarşamba Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve normal sezonda da yoluna devam eden Meryem dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizi bu hafta 8.bölüm ile 20 eylül Çarşamba akşamı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan ve başrollerinde ise Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç gibi isimlerin yer aldığı Meryem dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor. Her Çarşamba akşamı saat 20.00’de yayınlanan Meryem dizisi 20 eylül Çarşamba akşamı ise 8.bölüm ile ekranlarda oldu.

Meryem’in Oktay ile olan ilişkisi ve yaşadıkları trafik kazası ile birlikte başlayan hikayede 8 bölüm geride bırakıldı. İşte Meryem dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Meryem 9.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı 27 Eylül Çarşamba

Meryem dizisinin son bölümünde Oktay amaçlarına adım adım yaklaşmaya devam eder. Yurdal Sargun ile yaptığı iş birliği ile birlikte Sardun Holding’te çalışmak istemektedir. En önemli arzularından bir tanesi de Savaş’ın Meryem’den uzak durmasıdır.

Yurdal Sargun Oktay’ın şirket hakkında arzularına her ne kadar boyun eğse de Savaş’ın Meryem’den uzak durması pek de mümkün olmayacaktır.

Savaş ise Arif’i yeniden kliniğe aldırır. Meryem de bu davranışının ardından ona güvenmeye başlamıştır. Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı takdirde sizlerle paylaşacağız.