Meryem Dizisi Açelya Topaloğlu Kimdir Boyu Kilosu Yaşı

Meryem Dizisi Açelya Topaloğlu Kimdir Boyu Kilosu Yaşı

258 views

Meryem Dizisi Açelya Topaloğlu Kimdir Boyu Kilosu Yaşı Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Meryem dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Açelya Topaloğlu ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

 

Yaz dönemine iddialı bir giriş yapan ve yayınlanan bölümleri ile en çok izlenenler arasında kendisine yer bulan Meryem dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Açelya Topaloğlu’nu da sizler için yakından tanıdık.

Gösterdiği başarılı performans ile birlikte dizinin başarılı isimlerinden olan Açelya Topaloğlu ile ilgili kişisel bilgiler şu şekilde;

 

Meryem Dizisi Açelya Topaloğlu Kimdir Boyu Kilosu Yaşı

Meryem dizisinin önemli isimleri arasında yer alan Açelya Topaloğlu 1 Ocak 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 31 yaşında ve oğlak burcu olan Açelya Topaloğlu dizi oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio bölümlerinden eğitim alan ve mezun alan Açelya Topaloğlu 2008 yılında başrollerinde Meltem Cumbul, Özcan Deniz gibi isimlerin yer aldığı Aşk Yakar dizisinde yer almıştır.

2010 yılında Arka Sokaklar dizisinde Ahu karakterini canlandıran Açelya Topaloğlu 2012 yılında ise Eve Düşen Yıldırım dizisinde yer almıştır. 2014 yılında Kaçak Gelinler dizisinde rol alan Açelya Topaloğlu şimdilerde ise Meryem dizisinde rol almaktadır.

 

Yaş : 31

Boy : 1.68

Kilo : 54