Meryem Dizisi Ayça Ayşin Turan Kimdir Yaşı Boyu Nereli

Meryem Dizisi Ayça Ayşin Turan Kimdir Yaşı Boyu Nereli

318 views

20Meryem Ayça Ayşin Turan Kimdir Yaşı Boyu Nereli Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Meryem dizisi ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Meryem karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan ile ilgili bilgiler ve daha fazlası sizlerle..

 

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizilerinden bir tanesi de Meryem dizisi oldu. Yaz döneminde izleyenlerinin karşısına çıkan Meryem dizisi gerek oyuncu kadrosu gerek konusu itibariyle kısa süre içerisinde adından söz ettirdi.

Dizinin başrol oyuncularından olan ve Meryem karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan’ı sizler için yakından tanıdık. İşte Ayça Ayşin Turan ile ilgili bilgiler;

Meryem Ayça Ayşin Turan Kimdir Yaşı Boyu Nereli

Ülkemizin genç, güzel ve başarılı isimleri arasında yer alan Ayça Ayşin Turan aslen Sinopludur. 25 Ekim 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ayça Ayşin Turan İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümünde hayatına devam eden Ayça Ayşin Turan babası Faslı annesi ise Türk’tür.

Henüz 25 yaşında ve kariyerinin başında olan Ayça Ayşin Turan 2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde Gülfem karakterini canlandırarak oyunculuğa merhaba demiştir. Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan tiyatrolarında ve Sinop Belediye Konservatuarında eğitim de alan Ayça Ayşin Turan 1.73 boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır. Siyah saçları ve mavi gözleri ile büyüleyen Ayça Ayşin Turan Meryem dizisinde sevenlerinin karşısında oluyor.