Meryem Dizisi Necmi Yapıcı Kimdir Yaşı

Meryem Dizisi Necmi Yapıcı Kimdir Yaşı

188 views

Meryem Dizisi Necmi Yapıcı Kimdir Yaşı Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden diziler arasında yer alan Meryem dizisi oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Necmi Yapıcı ile ilgili bilgiler şu şekilde..

 

Her bölümü merakla takip edilen ve Çarşamba akşamları reytinglerde üst sıralarda yer alan Meryem dizisi ile ilgili merak edilenler ve oyuncularla ilgili bilgiler fragmankolik ayrıcalığı ile yayınlanmaya devam ediyor.

Yeni bölümü ile sevenlerinin karşısında olan Meryem dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Necmi Yapıcı ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

 

Meryem Dizisi Necmi Yapıcı Kimdir Yaşı

Necmi Yapıcı 18 Mart 1972 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dizi ve sinema oyuncusu olan Necmi Yapıcı 45 yaşındadır. Bir çok dizide rol alan Necmi Yapıcı Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden 1995 yılında mezun olmuştur.

Bir dönem animetörlük de yapan Necmi Yapıcı 1996 yılında Melek Şahin ile evlenen Necmi Yapıcı ardından İstanbul’a taşınmıştır. Aynı zamanda senaryo da yazan Necmi Yapıcı 2002 yılında En Son Babalar Duyar dizisinin 2000 yılında Kahkaha Show programında senaristlik yapmıştır.

İmkansız Aşk dizisi ve Sonradan Görme dizisinin de yönetmenliğini yapan Necmi Yapıcı Meryem dizisinde komiser karakterini canlandırmaktadır.