Meryem Dizisi Nerede Çekiliyor Dizi Seti Hangi Şehirde

Meryem Dizisi Nerede Çekiliyor Dizi Seti Hangi Şehirde

370 views

Kanal D ekranlarında büyük bir umut ile başlayan Meryem dizisi ekranlara merhaba dedi. Daha önce farklı isimler ile reklamını yapan dizi son olarak Meryem isminde karar kıldı. İlk bölümü ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Meryem dizisi nerede çekiliyor merak konusu oldu. Meryem dizisinin seti nerede kuruldu çekimleri nerede yapılıyor diziyi yakından izleyen takipçileri için detayları haberimizin devamında hazırladık.

Kanal D ekranlarına damgasını vuran Meryem dizisi iyi bir çıkış yapmayı başardı. Sevincin dizide trafik kazası geçirmesinin ardından karnındaki bebeği ile ölmesi sonucu hayatı mahvolan Savaşın, intikam mücadelesini konu alan dizi ekranlara çoktan damgasını vurdu bile. Başrollerini baktığımızda Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan’ın rol aldığını gördüğünüz dizide çekim yerleri ve mekanlarda oldukça dikkat çekiyor. Dizinin çekimlerine baktığımızda genellikle İstanbul ve çevresi semtlerinin tercih edildiğini görüyoruz. Kadıköy etrafında çekilen dizinin seti hakkında henüz elimize net bilgiler ulaşmadı ancak detayları ilerleyen günlerde sizlere en doğru adresten aktarmaya çalışacağız .

Tmc film tarafından yapımcılığını üstlenen dizinin oyuncu kadrosu oldukça başarılı isimlerden oluşuyor. Yakışıklı ve güzel oyuncuların yer aldığı Meryem dizisinde ekranlara damgasını vurmuş iddialı isimler bulunuyor. Meryem dizisinin konusu da baktığımızda Meryem’in babası fırıncı olarak çalışıp geçimini sağlıyor olan Savcı Oktay karakterine aşık olan Meryem Oktay’ın karıştığı trafik kazasında kendini ortaya atarak sevdiği adamın hayatını kurtarıyor. Küçük bir semtte babası ile hayatını sürdüren ve herkes tarafından sevilen Meryem’in hayranları kendisini ziyarete gitmek için dizinin çekim yerine merak ediyor. Ancak henüz bu konu hakkında net bilgiler elimize geçmedi. Meryem dizisi nerede çekiliyor konu hakkında detayları sizler için kapsamlı bir şekilde öğrendikten sonra sitemiz zerinden aktarmaya çalışacağız.