Meryem Dizisi Tülin Kimdir (Sema Öztürk) Nereli Kaç Yaşında

Meryem Dizisi Tülin Kimdir (Sema Öztürk) Nereli Kaç Yaşında

461 views

Ekranların beğenilerek izlenen dizisi Meryem  yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Meryem dizisinin karakterini canlandıran isim Sema Öztürk oldu güzelliğiyle olduğu kadar oyun sergilediği performans ile dikkatleri üzerine çeken Sema Öztürk gerçek hayatta kimdir? Hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen bilgiler için haber turumuzda aktardık.

Sema Öztürk kimdir?

23 Haziran 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan güzel oyuncumuz ikizler burcu olup 40 yaşındadır. 1.72 boyunda olup 52 kilogram ağırlığındadır. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü mezunu olan Sema Öztürk televizyonculukla yakından ilgilenmiş ve ilk olarak Kral TV’de sunuculuk yaparak mesleğini adımını atmıştır. Kendisini yıllardır hem sürücü hem de oyuncu olarak istediğimiz Sema Öztürk 1990 yıllarında ilk deneyimini ekranların sevilen dizisi olan Kara Melek ile gerçekleştirdi.  Bu dizi ile kariyeri adına iyi bir çıkış yakaladı daha sonra Hande Ataizi ve Cem Davran başrollerinde yer aldığı Ruhsar dizisinde rol aldı. ve izleyiciler tarafından beğenilerek izlenen bu dizide başarılı bir performans sergiledi. ardından Ayrılsak da Beraberiz ve Mahallenin Muhtarları gibi iyi çıkış yapan dizilerde oyunculuk yaptım günümüz dizilerine baktığımızda Kurtlar Vadisi Pusu O Hayat Benim ve Karadayı gibi dizilerde rol aldı.

MerveKanal D ekranlarının yeni projesi olan Meryem dizisinde 2017 sezonunda Tülin karakterini canlandırarak karşımıza çıkan güzel oyuncu, bu dizide de Üstün Performans sağlayacağından eminiz

Yer Aldığı Projeler

Meryem

O Hayat Benim

Karadayı

Kurtlar Vadisi Pusu

Gurbet Kuşları

Hacı

Melekler Adası

Ayrılsak da Beraberiz

Mahallenin Muhtarları

Ruhsar

Kara Melek