Miss Turkey 2017 Aslı Sümen Kimdir Doğum Yeri Yaşı Fotoğrafı

Miss Turkey 2017 Aslı Sümen Kimdir Doğum Yeri Yaşı Fotoğrafı

266 views

Miss Turkey 2017 Aslı Sümen Kimdir Doğum Yeri Yaşı Fotoğrafı 21 Eylül Perşembe akşamı emek sahnesinde finalleri yapılacak. Yapılacak finaller içerisinde yer alacak olan finalistleri sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Bu finalistler içerisinde yer alan Aslı Sümen ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Her sene düzenli olarak yapılan ve her organizasyonda ilerleyen dönemlerde Türk televizyonlarında sıklıkla gördüğümüz isimleri kazandıran güzellik yarışması Miss Turkey’in 2017 finallerine artık sayılı saatler kaldı.

Geçtiğimiz günlerde Miss Turkey 2017 yarışmasında yer alacak olan birbirinden güzel ve iddialı 20 isim tanıtıldı. Bu 20 ismin içinde yer alacak olan Aslı Sümen ile ilgili bilgileri de sizler için hazırladık. İşte bilgiler;

 

Miss Turkey 2017 Aslı Sümen Kimdir Doğum Yeri Yaşı Fotoğrafı

90 yılı aşkındır ülkemizde yapılmaya devam edilen Miss Turkey’in 2017 finalleri 21 eylül Perşembe akşamı yapılacak. Finallerin iddialı isimleri arasında yer alan Aslı Sümen 23 yaşında.

1994 yılında Mersin’de dünyaya gelen güzel isim Aslı Sümen 1.72 boyunda. Eğitim öğretim hayatını ülkemizin önde gelen üniversitelerinden olan Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde bitiren Aslı Sümen işletme bölümü mezunudur.

Miss Turkey 2017’nin diğer finalistlerini de sitemiz ayrıcalığı rahatlıkla takip edebilirsiniz.