Miss Turkey 2017 Bahar Gençalp Kimdir Yaşı Boyu Okuduğu Bölüm

Miss Turkey 2017 Bahar Gençalp Kimdir Yaşı Boyu Okuduğu Bölüm

254 views

Miss Turkey 2017 Bahar Gençalp Kimdir Yaşı Boyu Okuduğu Bölüm Sonucu merakla beklenen organizasyonlar arasında yer alan Miss Turkey ile ilgili tüm merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Miss Turkey 2017 birinci adayları arasında yer alan Bahar Gençalp ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

 

Düzenli olarak yapılmaya devam eden ve her sene birbirinden önemli isimleri vitrine çıkartan Miss Turkey güzellik yarışmasında 2017 senesi heyecanı yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde birbirinden güzel ve iddialı finalist olan 20 isim açıklanmıştı.

Birincinin Miss World yarışmasında ülkemizi dünya çapında temsil edeceği Miss Turkey 2017’de yer alan finalistleri sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Finalistler arasında yer alan Bahar Gençalp ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Miss Turkey 2017 Bahar Gençalp Kimdir Yaşı Boyu Okuduğu Bölüm

Şuana kadar hem ülkemizde hem de dünya çapında birinci olma başarısını gösteren isim 2002 yılında Azra Akın olmuştu. Ülkemizde yapılan Miss World yarışmasında birinci olan Azra Akın Miss World’de tescilli olarak güzel seçilmişti.

Bunu bir kez daha başarmak isteyen adaylar arasında yer alan Bahar Gençalp 20 yaşında. 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bahar Gençalp 1.74 boyunda ve Okan Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümü okuyor. 3.sınıf öğrencisi olan Bahar Gençalp’a Miss Turkey 2017’de başarılar diliyoruz.