Miss Turkey 2017 Beril Altuntaş Kimdir Kaç Yaşında Fotoğrafı

Miss Turkey 2017 Beril Altuntaş Kimdir Kaç Yaşında Fotoğrafı

343 views

Miss Turkey 2017 Beril Altuntaş Kimdir Kaç Yaşında Fotoğrafı Her sene sonucu ve yarışmacıları merakla beklenen organizasyonlardan bir tanesi de Miss Turkey diyebiliriz. 21 Eylül Perşembe günü büyük finalin gerçekleşeceği ve birinci olan ismin açıklanacağı Miss Turkey finalistlerinden olan Beril Altuntaş ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Düzenli olarak her sene yapılan ve Türk televizyonları için önemli simalar kazandıran Miss Turkey yarışmasının bu sene derece için podyumda boy gösterecek birbirinden güzel 20 ismi belli oldu. 21 Eylül Perşembe akşamı yapılacak olan finalde yer alacak olan isimleri sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz.

20 güzel yarışmacıdan bir tanesi de Beril Altuntaş oldu. Güzelliği ile göz kamaştıran ve birincilik için oldukça iddialı olan Beril Altuntaş’ı sizler için daha da yakından tanıdık. İşte Beril Altuntaş ile ilgili merak edilenler;

 

Miss Turkey 2017 Beril Altuntaş Kimdir Kaç Yaşında Fotoğrafı

90 yılı aşkın bir mazisi bulunan ve ülkemizin güzellik yarışması anlamında bir numaralı organizasyonu olarak nitelendirilen Miss Turkey’in 2017 finalistleri tanıtıldı. Yapılan açıklama ile birlikte her yarışmacının ait olduğu belli başlı özellikler de belirtildi. Bu yarışmacılardan bir tanesi Beril Altuntaş oldu.

1999 yılında Giresun’da dünyaya gelen ve Giresunlu olan Beril Altuntaş 1.73 boyundadır. Giresun Fen Lisesi Mezunu olan Altuntaş Miss Turkey 2017 için oldukça iddialı isimlerden bir tanesi.