Miss Turkey 2017 Deniz Görgülü Kimdir Yaşı Boyu Nereli

Miss Turkey 2017 Deniz Görgülü Kimdir Yaşı Boyu Nereli

198 views

Miss Turkey 2017 Deniz Görgülü Kimdir Yaşı Boyu Nereli 21 Eylül Perşembe günü yapılacak olan Miss Turkey finalleri öncesinde birbirinden güzel 20 finalistin tanıtımı yapıldı ve isimleri açıklandı. Açıklanan isimler arasında yer alan Deniz Görgülü ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

 

Ülkemizin en önemli organizasyonları arasında yer alan ve her sene düzenli olarak yapılmaya devam edilen Miss Turkey’in 2017 finalistleri açıklandı. 21 eylül Perşembe günü yapılacak olan görkemli final ile birlikte dereceye giren isimler ve ülkemizi Miss World’de temsil edecek birinci isim açıklanacak.

20 tane birbirinden iddialı ve güzel yarışmacının finale kaldığı Miss Turkey yarışmasında finale kalan isimlerden bir tanesi de Deniz Görgülü oldu. Deniz Görgülü’yü sizler için daha da yakından tanıdık.

 

Miss Turkey 2017 Deniz Görgülü Kimdir Yaşı Boyu Nereli

Miss Turkey 2017 finalistleri arasında yer alan Deniz Görgülü 20 yaşındadır. 1997 yılında Bursa’da dünyaya gelen ve Bursalı olan Deniz Görgülü 1.73 boyundadır.

Eğitim öğretim hayatına devam eden Deniz Görgülü Acıbadem Üniversitesi Anestezi Bölümü 2.sınıf öğrencisidir mezun olduğunda da anestezist olacaktır.

Miss Turkey 2017 91 yıl aranın ardından yeniden evine dönüyor! İlk olarak emek sahnesinde yapılan Miss Turkey alınan radikal bir karar ile birlikte yine emek sahnesinde yapılacak.