Miss Turkey 2017 Finalisti Ekinsu Kansu Kimdir Yaşı Boyu Nereli

Miss Turkey 2017 Finalisti Ekinsu Kansu Kimdir Yaşı Boyu Nereli

238 views

Miss Turkey 2017 Finalisti Ekinsu Kansu Kimdir Yaşı Boyu Nereli 21 Eylül Perşembe akşamı yapılacak olan Miss Turkey 2017 finali öncesinde yarışmacıları sizler için daha da yakından tanımaya devam ediyoruz. Yarışmacılar içerisinde yer alan Ekinsu Kansu ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Uzun yıllardır düzenli olarak yapılan ve güzellik yarışması anlamında ülkemizde bir numara olan Miss Turkey ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. 21 eylül Perşembe akşamı yapılacak olan finaller öncesinde finallerde yer alacak olan finalistler de belli oldu. Birbirinden güzel 20 isim derece yapmak ve ülkemizi Miss World’de temsil etmek için podyuma çıkacaklar.

90 yılı aşkındır düzenlenen Miss Turkey yarışmasının 2017 finalistlerinden bir tanesi de Ekinsu Kansu oldu. Bizler de Ekinsu Kansu’yu sizler için yakından tanıdık.

 

Miss Turkey 2017 Finalisti Ekinsu Kansu Kimdir Yaşı Boyu Nereli

Onlarca güzel hanımefendi içerisinden seçilerek finallere kalma başarısını gösteren 20 hanımefendiden bir tanesi de Kansuoldu. Birinci olmak ve derece yapmak için iddialı isimler arasında bulunan Ekinsi Kansu 1996 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.

1.7 boyunda olan ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Ekinsu KansuBilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği 3.sınıf öğrencisi olarak eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.