Miss Turkey 2017 Finalisti Gözde Baddal Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Miss Turkey 2017 Finalisti Gözde Baddal Kimdir Kaç Yaşında Nereli

284 views

Miss Turkey 2017 Finalisti Gözde Baddal Kimdir Kaç Yaşında Nereli  Ülkemizde her sene düzenli olarak yapılan güzellik yarışması Miss Turkey 2017’nin finalistleri de belli oldu. Ön plana çıkan isimler arasında yer alan Gözde Baddal’ı sizler için yakından tanıdık. İşte detaylar..

 

Yakında yapılacak olan Miss Turkey finalleri yaklaşıyor ve finallerde katılacak 20 isim de belli oldu. Miss Turkey yarışmasında gördüğümüz isimleri genel olarak ilerde televizyon dizilerinde görüyoruz. Bakalım Miss Turkey 2017’den hangi isim Türk televizyonlarına kazandırılacak göreceğiz.

Yakında yapılacak olan Miss Turkey 2017 finallerinde yer alacak olan finalistlerden bir tanesi de Gözde Baddal. Güzelliği ve fiziği ile ön plana çıkan Gözde Baddal aynı zamanda uzun boylu. Kendinden emin duruşu ile şuana kadar en çok konuşulan finalistler arasında yer alan Gözde Baddal’ı sizler için yakından tanıdık.

 

Miss Turkey 2017 Finalisti Gözde Baddal Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Miss Turkey 2017 yakında yapılacak. Televizyondan da canlı yayınlanacak olan Miss Turkey yarışmasında birinci olacak olan isim Miss World yarışmasında ülkemizi temsil edecek. Şuana kadar hem ülkemizde hem dünyada güzellik yarışmasında birinci olan tescilli güzelimiz 2002 yılında Azra Akın olmuştu.

Miss Turkey 2017 finalistlerinden olan Gözde Baddal 23  yaşındadır. 1.77 boyunda olan ve İzmir doğumlu olan güzel isim Göztepe Kız Meslek Lisesi Mezunudur. Miss Turkey 2017 finalistlerini zamanla sizlerle birlikte paylaşacağız.