Miss Turkey 2017 Finalisti Itır Esen Kimdir Yaşı Boyu Fotoğrafı

Miss Turkey 2017 Finalisti Itır Esen Kimdir Yaşı Boyu Fotoğrafı

231 views

Miss Turkey 2017 Finalisti Itır Esen Kimdir Yaşı Boyu Fotoğrafı 21 Eylül Perşembe günü finalleri düzenlenecek olan Miss Turkey 2017’nin finalistlerini sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Diğer yarışmacılar gibi birincilik derecesi iddiası olan Itır Esen’i sizler için daha yakından tanıdık. İşte detaylar..

 

Ülkemizde artık bir gelenek haline gelen ve yıllardır düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışması ile ilgili gelişmeleri sizlerle birlikte fragmankolik farkı ile paylaşmaya devam ediyoruz. Televizyon dünyasına bugüne kadar önemli isimlerin kazandırılmasında büyük rol oynayan Miss Turkey 2017 finalinde 20 birbirinden güzel finalist derece yapmak için podyuma çıkacak ve sonucu bekleyecek.

Kendileri gibi onlarca adayın için gelen ve seçilen 20 güzel ismi sizler için ayrı ayrı yakından tanıyoruz. 21 Eylül Perşembe akşamı finalistler arasında yer alacak olan Itır Esen ile ilgili merak edilen bilgiler şu şekilde;

 

Miss Turkey 2017 Finalisti Itır Esen Kimdir Yaşı Boyu Fotoğrafı

Miss Turkey 2017 finalleri ile 91 yıl aranın ardından evine geri dönüyor. Emel sahnesinde yapılacak olan finallerde ilk güzel seçilen isim en çok seyirci alkışının kıstas alındığı finallerde 1926 yılında Matmazel Araksi Çetinyan seçildi.

Miss Turkey 2017 finalistlerinden olan Itır Esen 18 yaşındadır ve 1.80 boyundadır. İstanbul’da dünyaya gelen Itır Esen İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği 1.sınıf öğrencisidir.