Miss Turkey 2017 Finalisti Merve Argun Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Miss Turkey 2017 Finalisti Merve Argun Kimdir Kaç Yaşında Boyu

235 views

Miss Turkey 2017 Finalisti Merve Argun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Uzun zamandır finalleri beklenen ve finalde birinci adayları açıklanan Miss Turkey 2017’de yer alacak olan isimleri sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Bu isimler arasında yer alan Merve Argun ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Her sene düzenli olarak yapılan ve ülkemizin büyük organizasyonları arasında kabul edilen Miss Turkey 2017 finali 21 eylül Perşembe akşamı yapılacak. Emek sahnesinde podyuma çıkacak olan 20 isim belli oldu.

Birbirinden güzel ve derece için birbirinden iddialı 20 isimi sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Miss Turkey 2017 finalistleri arasında yer alan ve sahnede yer alacak olan Merve Argun ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Miss Turkey 2017 Finalisti Merve Argun Kimdir Kaç Yaşında Boyu

90 yılı aşkındır yapılan ve ilk güzellik yarışmasında birincinin en çok seyirci alkışıyla seçildiği Miss Turkey yarışması ülkemize önemli simaları kazandırmaya devam ediyor. Aynı zamanda Miss Turkey’de birinci olan isim ülkemizi Miss World’de temsil edecek.

Miss Turkey 2017 finalistleri arasında yer alan Merve Argun 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Almanya’da dünyaya gelen ve 1.72 boyunda olan Merve Argun Max-Hachenburg-Schule Operasyon yönetimi bölümü mezunudur.