Miss Turkey 2017 Finalisti Özge Türkyılmaz Kimdir Yaşı Boyu Mesleği

Miss Turkey 2017 Finalisti Özge Türkyılmaz Kimdir Yaşı Boyu Mesleği

315 views

Miss Turkey 2017 Finalisti Özge Türkyılmaz Kimdir Yaşı Boyu Mesleği Yakında fimalleri yapılacak olan Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasının finalistleri de belli oldu. Bizler de finalistleri sizler için teker teker tanıtmaya devam ediyoruz. Miss Turkey 2017 finalistleri arasında yer alan Özge Türkyılmaz ile ilgili hazırladığımız haberin detayları sizlerle..

 

Ülkemizde düzenli olarak her sene yapılan ve uzun yıllardır gelenek haline dönüşen güzellik yarışmasında bu sene de finalistler belli oldu. Genellikle ileriki dönemlerde televizyonlarda görmeye alışkın olduğumuz simaları kazandıran Miss Turkey yarışmasında bu sene de birbirinden iddialı isimler yer alacak.

Miss Turkey 2017 finalistleri arasında yer alan isimlerden bir tanesi de Özge Türkyılmaz oldu. Güzelliği, kendinden emin duruşu, fiziği gibi özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Özge Türkyılmaz’ı sizler için yakından tanıdık.

 

Miss Turkey 2017 Finalisti Özge Türkyılmaz Kimdir Yaşı Boyu Mesleği

Her sene düzenli olarak yapılan Miss Turkey yarışmasında birinci seçilen isim aynı zamanda Miss World’de de dünya çapında ülkemizi temsil ediyor. Azra Akın 2002 yılında dünya çapında birinci olarak göğsümüzü kabartan isim olmuştu.

Miss Turkey 2017 finalistleri arasında yer alan Özge Türkyılmaz henüz 21 yaşında. Geleceği parlak isimlerden gösterilen Özge Türkyılmaz 1.75 boyunda ve İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı 3.sınıf öğrencisi olan Özge Türkyılmaz miss turkey yarışmasının finalistlerinden olacak.