Miss Turkey 2017 Hazal Karasıkı Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Miss Turkey 2017 Hazal Karasıkı Kimdir Kaç Yaşında Nereli

276 views

Miss Turkey 2017 Hazal Karasıkı Kimdir Kaç Yaşında Nereli 21 eylül Perşembe günü yayınlanacak olan Miss Turkey 2017 finali öncesinde yarışmacıları sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Finalistler arasında yer alan Hazal Karasıkı ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Ülkemizin her sene düzenli olarak yapılan ve sonucu en çok merak edilen organizasyonlarından bir tanesi de Miss Turkey oluyor şüphesiz. Türk televizyonlarına önemli simalar ve yetenekler kazandıran bir organizasyon olarak da ön plana çıkan Miss Turkey’in 2017 finalleri 21 eylül Perşembe akşamı emek sahnesinde yapılacak.

Uzun yıllardır ülkemizde yapılmaya devam edilen Miss Turkey 2017’nin finalistleri arasında yer alan Hazal Karasıkı ile ilgili merak edilenleri de sizler için hazırladık.

 

Miss Turkey 2017 Hazal Karasıkı Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Miss Turkey 2017 finalistleri arasında yer alan Hazal Karasıkı 1996 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Uzun boyu, güzelliği ve fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Hazal Karasıkı 1.75 boyundadır. Eğitim öğretim hayatına devam eden Hazal Karasıkı Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümü 3.sınıf öğrencisidir ve başarılı bir gazeteci olma yolunda ilerlemektedir.

21 Eylül Perşembe akşamı finalleri yapılacak olan Miss Turkey ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.