Miss Turkey 2017 Suna Yıldırım Kaç Yaşında Boyu Nereli

Miss Turkey 2017 Suna Yıldırım Kaç Yaşında Boyu Nereli

276 views

Miss Turkey 2017 Suna Yıldırım Kaç Yaşında Boyu Nereli 21 eylül Perşembe akşamı finali yapılacak ve dereceye girecek olan isimlerin belli olacağı Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasının finalistlerini sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Finalistler arasında yer alan Suna Yıldırım ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Her sene sonucu merakla beklenen organizasyonlar arasında yer alan ve görkemli bir törenle yapılan Miss Turkey finallerinin 2017 senesi 21 eylül Perşembe akşamı emek sahnesinde düzenlenecek olan törenle yapılacak.

Önemli meziyetleri ile birlikte onlarca kişi arasından seçilen 20 birbirinden iddialı ve güzel ismin podyuma çıkacağı Miss Turkey 2017’nin finalistleri arasında yer alan isimlerden bir tanesi de Suna Yıldırım. Suna Yıldırım ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık. İşte o bilgiler;

 

Miss Turkey 2017 Suna Yıldırım Kaç Yaşında Boyu Nereli

Ülkemizin uzun yıllardır düzenlenen organizasyonları arasında yer alan Miss Turkey’in 2017 finalleri için 20 finalist belli oldu. Bu 20 finalist içerisinde yer alan Suna Yıldırım 23 yaşındadır. 1994 yılında Giresun’da dünyaya gelen Suna Yıldırım’ın boyu ise 1.77 boyundadır.

Uzun boyu, güzelliği ve fiziği ile ön plana çıkan finalistler arasında yer alan Suna Yıldırım Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümü son sınıf öğrencisidir.