Müge Anlı İle Tatlı Sert 10 Ekim Salı Son Bölüm

Müge Anlı İle Tatlı Sert 10 Ekim Salı Son Bölüm

297 views

Müge Anlı İle Tatlı Sert 10 Ekim Salı Son Bölüm ATV ekranlarının fenomen programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Müge Anlı İle Tatlı Sert ile ilgili bilgiler ve son gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. 10 Ekim Salı günü yayınlanan bölüm ile yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Müge Anlı İle Tatlı Sert programından gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Ülkemizde kriminal olayları inceleyen ve her olayda farklı bir bakış açısıyla birlikte bakıp durumları çözümleme yeteneğine sahip ekibiyle birlikte çalışan Müge Anlı’nın sunumundaki Müge Anlı İle Tatlı Sert’te şu günlerde gündem Kaan ile Gürkan.

Kaan ile Gürkan iki kuzen. Birbirine çok yakın olan bu iki kuzen 17 gündür kayıp ve arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Son olarak Silivri’de balık tutmaya diye giden iki kuzenden daha haber alınamadı.

 

Kaan ile Gürkan’ın babaannesi, dedesi, aileleri Müge Anlı İle Tatlı Sert programında yavrularından gelecek güzel haberleri bekliyorlar. Kaan ile Gürkan bulunabilecek mi sorusunun cevabı ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

AKUT, AFAD ekiplerinin büyük bir titizlilikle devam ettirdikleri bu çalışma neticesini sizlerle paylaşacağız. Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi her gün ATV’de!