Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Ekim Salı Son Bölüm

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Ekim Salı Son Bölüm

276 views

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Ekim Salı Son Bölüm ATV ekranlarının en çok izlenen yapımları arasında yer alan ve hafta içi her gün yayınlanmaya devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. 3 Ekim Salı günü gelişmeleri haberimizde!

 

Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü merakla takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programından gelişmeler sizlerle oluyor. Kriminal olayları ele alan ve inceleyen, yıllardır kavuşamamış hasret çekenlerin hasretlerine son veren ve beğeni ile takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programına şok gelişmeler yaşanıyor.

Son olarak Cuma günü kayıp verilen 13 yaşındaki Zeyno Şefik’in zorla nişanlandırıldığı ve 7 aylık hamile olduğu ortaya çıkmasının ardından herkes şok yaşadı!

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Ekim Salı Son Bölüm

Son günlerin en çok konuşulan konularından bir tanesi de Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan ve bu kan donduran gelişme oldu. Henüz 13 yaşında olan ve 8 aydır kayıp olarak aranan Zeyno Şefik’in 7 aylık hamile olmasının ortaya çıkması herkesi şok etti.

13 yaşındaki Zeyno Şefik ile ilişki yaşayan adam ise tutuklandı ve cezaevine gönderildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam edecek.