Müge Anlı ile Tatlı Sert Yeni Sezon 2017-2018 Ne Zaman Başlayacak?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yeni Sezon 2017-2018 Ne Zaman Başlayacak?

140 views

Senelerdir ATV ekranlarının bir numaralı programlarından bir tanesi de Müge Anlı ile Tatlı Sert diyebiliriz. Çözülememiş bir çok olayı çözen, küskünleri barıştıran ve kayıpları bulmaya devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonda da ekranlarda olmaya devam edecek. İşte detaylar..

 

Ülkemizin en çok izlenen programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonda da ekranların en çok izlenenlerinden bir tanesi olmaya geliyor. Sevilen isim Müge Anlı’nın sunumuyla ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün saat 10.00’da başlıyor ve 3 saatlik yayınla sevenleriyle buluşuyor.

Küskünleri barıştıran, yıllardır kayıp olanların bulunmasında önemli etken olan, faili meçhul cinayetleri çözen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonda da ATV ekranlarında olacak. Programın yeni sezonda ne zaman başlayacağı merak ediliyor.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yeni Sezon 2017-2018 Ne Zaman Başlayacak?

Müge Anlı’nın kendine has sunumuyla sevenlerinin karşısında olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Eylül ayından itibaren ekranlarda olacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon ilk bölümü ise 5 Eylül Salı günü olacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert ile ilgili gelişmeleri ve daha fazlasını sitemizde sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.