Müge Anlı Kaç Yaşında Müge Anlı Kimdir Hayatı Biyografisi

Müge Anlı Kaç Yaşında Müge Anlı Kimdir Hayatı Biyografisi

277 views

Müge Anlı Kaç Yaşında Müge Anlı Kimdir Hayatı Biyografisi ATV ekranlarında yıllardır sunumunu gerçekleştirdiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile sevenlerinin karşısında olduğu Müge Anlı ile ilgili bilgileri ve merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. İşte Müge Anlı ile ilgili merak edilenler..

 

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleri ile ATV’nin gündüz kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile önemli işler başaran ve kriminal olayları inceleyen Müge Anlı ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik. İşte Müge Anlı ile ilginin hayatından bilgiler;

 

Müge Anlı Kaç Yaşında Müge Anlı Kimdir Hayatı Biyografisi

Müge Anlı 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babasının ismi İhsan olan Müge Anlı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Yüksek lisansını da Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yapan Müge Anlı 1.64 boyundadır.

İlk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Dobra Dobra programında sunuculuk yaparak kariyerine adım atan Müge Anlı bu programdaki başarısının ardından  ATV’ye geçti ve burada Tatlı Sert  adındaki programı sunmaya başlamıştır.

2010 yılında yine ATV ekranlarında yayınlanan Mektubunuz Var programını sunan Müge Anlı 1993 yılında Burhan Akdağ ile dünya evine girmiştir ve 2008 yılında ise ayrılmıştır.  Lidya isminde 1 kız çocuğu bulunan Müge Anlı 44 yaşındadır.