Müge Anlı Son Bölüm 29 Eylül Mehmet Elbay Bulundu Mu?

Müge Anlı Son Bölüm 29 Eylül Mehmet Elbay Bulundu Mu?

255 views

Müge Anlı Son Bölüm 29 Eylül Mehmet Elbay Bulundu Mu? ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 29 Eylül Cuma günü yayınlanan son bölümde kayıp olan Mehmet Albay ile ilgili merak edilenler sizlerle!

 

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle gündüz kuşağının en çok izlenen programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında önemli gelişmeler yaşanıyor. 29 Eylül Cuma günü haftanın son bölümü ile ekranlarda olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te en çok merak edile konulardan bir tanesi de kayıp olan Mehmet Elbay’ın bulunup bulunmadığı konusu oldu.

Yaklaşık 8 aydır kendisinden haber alınamayan Mehmet Elbay henüz bulunamadı. Alacak verecek davası nedeniyle kayıp olabileceği ihtimal üzerinde bulunabilen Mehmet Elbay’ın kızı olan Büşra Elbay 18 Eylül Pazartesi günü katıldığı canlı yayında babasının yardım için kendisini aradığını ancak telefonun birden meşgule düştüğünü açıklamıştı.

 

Elbay’ın kaybında adı geçen Cahit Bey ile yapılan röportajda Cahit Bey’in Mehmet Bey’e sahte senet verdiğini ve bu sahte senedin aralarındaki hüsumetin büyümesine neden olduğunu belirtmesi üzerine Cahit Bey’in Elbay’ın kaybındaki etken isimlerden bir tanesi olabileceği konuşuluyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni bölümü ile 2 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak.