Müjde Ar Kimdir Kaç Yaşında ınstagram Hesabı

Müjde Ar Kimdir Kaç Yaşında ınstagram Hesabı

262 views

Müjde Ar Kimdir Kaç Yaşında ınstagram Hesabı Son günlerin en çok tartışılan konularından bir tanesi de Artık Susma programına katılan Murat şar’ın annesinin Yeşilçam oyuncularından olduğunu iddia etmesi oldu. Akıllara bir çok isim geldi ve bu isimlerden bir tanesi de Müjde Ar oldu. Bizler de Müjde Ar’ı sizler için yakından tanıdık. İşte detaylar..

 

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden Artık Susma programında önemli gelişmeler yaşanıyor. Artık Susma programına katılan Murat Şar’ın iddialarına göre Şar’ın annesinin Yeşilçam oyuncusu olduğunu belirtiyor.

Bu iddiaların ardından akıllara bir çok isim geldi. Bu isimlerden bir tanesi de Müjde Ar oldu. İşte Müjde Ar ile ilgili bilgiler;

 

Müjde Ar Kimdir Kaç Yaşında ınstagram Hesabı

Dönemin en ünlü isimlerinden olan Aysel Gürel’in kızı olan Müjde Ar 1954 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 63 yaşında olan Müjde Ar Tosun Paşa, Kibar Feyzo, Fahriye Abla, Adı Vasfiye, Ah Belinda gibi filmlerde rol alan Müjde Ar ilk evliliğini ise 1973 yılında Samim Değer ile yapmıştır.

Son olarak 2005 yılında Ercan Karakaş ile dördüncü evliliğini yapan Müjde Ar Aşk Ekmek Hayaller dizisinde Kerime karakterini canlandırmıştır. Bir çok yapımda rol alan Müjde Ar’ın Murat Şar’ın annesi olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.