Murat Boz Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

Murat Boz Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

228 views

Murat Boz Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı? Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Bir Hülya Avşar Sohbeti programının bu haftaki konuğu Murat Boz olacak. Bizler de Murat Boz hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık. İşte detaylar..

 

Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen programları arasında yer alan ve sunumunu Hülya Avşar’ın gerçekleştirdiği Bir Hülya Avşar Sohbeti yeni sezonuna 29 Eylül Cuma günü merhaba diyor. Programın yeni sezon konuğu ise Murat Boz olacak.

 

Murat Boz Kimdir Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

Murat Boz 7 Mart 1980 tarihinde Zonguldak Ereğli’de dünyaya gelen Murat Boz pop şarkıcısı ve oyuncudur. 37 yaşında, balık burcu olan Murat Boz’ın baba adı Cafer, anne adı ise Ayşe Nedret’tir. 1995 yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni kazandıktan sonra İstanbul’a gelmiştir.

Atatürk Kültür Merkezi Cemal Reşit Rey gibi önemli konserlerde vokal olan Murat Boz 1998 yılında Milliyet Gazetesinin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında erkek solist dalında Türkiye birinciliği yaşamıştır.

Tarkan’ın vokalistliğini yapan Murat Boz 2006 yılında Aşkı Bulamam Ben parçası ile önemli ve hızlı bir çıkış yapmıştır. 2011 yılında askerliğini bedelli olarak Murat Boz 10 Ekim 2011 tarihinde yayınlanmaya başlatan O Ses Türkiye’de jüri üyesi olarak yer almıştır ve halen devam etmektedir. Murat Boz  Aslı Enver ile ilişki yaşamaktadır.