Murat Şar Kimdir Artık Susma Murat Şar’ın Annesi Yeşilçam Oyuncusu Kim?

Murat Şar Kimdir Artık Susma Murat Şar’ın Annesi Yeşilçam Oyuncusu Kim?

388 views

Murat Şar Kimdir Artık Susma Murat Şar’ın Annesi Yeşilçam Oyuncusu Kim? Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden Artık Susma programına katılan Murat Şar gündeme getirdiği iddialarla birlikte herkesi şok etti. İşte Murat Şar ve iddiaları ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden gündüz kuşağı programlarından olan Artık Susma ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Evleneceksen Gel ile birlikte sevenlerinin karşısında olan Seda Sayan ve Uğur Arslan bu sezon format değiştirdi ve farklı olayları yakından inceliyor.

Hafta içi her gün ekranlarda olan Artık Susma programının son günlerde öne çıkan konularından bir tanesi de Murat Şar oldu. Artık Susma programına katılan ve hayat hikayesiyle herkesi etkileyen Murat Şar annesinin ünlü bir Yeşilçam oyuncusu olduğunu belirtiyor.

 

Murat Şar’ın bu iddiasının ardından akıllara bir çok isim geldi. Meral Zeren, Hale Soygazi, Türkan Şoray, Filiz Akın gibi isimler gündeme gelirken bu isimler arasında kendi ismi bulunan Hale Soygazi Seda Sayan’ı mahkeme veriyor.

Bakalım Murat Şar’ın bu iddiaları ve bu yaşanan gelişmelerin ardından Artık Susma programında neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz.