Murat Şar’ın Annesi Hale Soygazi mi? Hale Soygazi Kimdir?

Murat Şar’ın Annesi Hale Soygazi mi? Hale Soygazi Kimdir?

468 views

Murat Şar’ın Annesi Hale Soygazi mi? Hale Soygazi Kimdir? Show Tv ekranlarının fenomen reality programı olan Artık Susma programında önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Programa katılan Murat Şar annesinin ünlü bir Yeşilçam oyuncusu olduğunu iddia ediyor. Akıllara gelen ilk isimlerden  olan Hale Soygazi acaba Murat Şar’ın annesi mi sorusu da akıllara geldi. İşte detaylar..

 

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olan Artık Susma programına katılan Murat Şar’ın iddiasına göre Şar’ın annesi ünlü bir Yeşilçam oyuncusu. Bu iddiaların ardından Hale Soygazi de akıllara gelen isimlerden bir tanesi oldu.

Adının zan altında kalmasından dolayı Seda Sayan’ı mahkemeye veren Hale Soygazi’yi sizler için yakından tanıdık. İşte Soygazi ile ilgili bilgiler;

 

Murat Şar’ın Annesi Hale Soygazi mi? Hale Soygazi Kimdir?

Hale Soygazi 6 Mayıs 1950 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hale Soygazi sinema ve tiyatro oyuncusudur. 67 yaşında olan ünlü oyuncu Antalya Altın Portakal Film Festivalinde iki kez en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Vurun Kahpeye, Maden, Bir Yudum Sevgi, Kadının Adı Yok gibi filmlerle birlikte ün kazanan Hale Soygazi 1973 yılında Türkiye Güzellik Yarışmasının birincisi olmuştur. Ardından ülkemizi Avrupada temsil eden ve burada da birinci olan Hale Soygazi 2006 yılında 10 yıldır birlikte olduğu Murat Belge ile dünya evine girmiştir.