Nejat Uygur’un Torunu Bizim Hikaye Hikmet Kimdir

Nejat Uygur’un Torunu Bizim Hikaye Hikmet Kimdir

612 views

Kanal D televizyonunda yepyeni dizisi Bizim Hikaye isimli dizinin oyuncu kadrosunda ünlü bir isim yer alıyor. Dizide Hikmet karakterini canlandıran isim Nejat Uygur oğlu Nejat Uygur kimdir? Gerçek hayatta i.sim benzerliği ile kiminle akrabalığı bulunuyor merak edilen detayları sizin için haber turumuzda aktardık

Nejat Uygur kimdir?

Behzat Uygur’un oğlu olan ve ünlü tiyatrocu Nejat Uygur’un torunu 1995 İstanbul’da dünyaya gelmiş oyuncularımızdandır. İstanbul TED Koleji’nden mezun olmuştur. Vine Videoları ile sosyal medyanın Fenomen isimleri arasında yer almaktadır birader filmi ile ilk oyunculuk deneyimini tamamlayan Nejat Uygur ailesinden gelen oyunculuk yeteneğini bulunduğu dizilerde hakkıyla sergilemektedir .

Nejat Uygur ilk sinema filmi deneyimini kaçma Birader ile yaşadı dedesinin kendisine bıraktığı mirasın kıymetinin büyüklüğünü bilen yakışıklı oyuncu sergilediği performans ile dedesinin ayak izlerini takip ediyor. Nejat Uygur’un torunu Behzat Uygur’un oğlu olan Nejat Uygur oyunculuk performansı ile herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başardı babası amcası ve dedesi gibi Usta bir oyuncu olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Vine ile komedi ağırlıklı 300 civarı video çekip ismini duyuran yakışıklı oyuncu sosyal medya ağırlıklı olmayı düşünüyor internet dizisi çekildiğinde rol almak istediğini söyleyen  Nejat Uygur’a Biz de hayatında başarılar diliyoruz.