Nil Keser Kimdir Kırgın Çiçekler Defne Yaşı Boyu Kilosu

Nil Keser Kimdir Kırgın Çiçekler Defne Yaşı Boyu Kilosu

482 views

Nil Keser Kimdir Kırgın Çiçekler Defne Yaşı Boyu Kilosu ATV ekranlarının beğeni ile takip edilen dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle olmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Defne karakterini canlandıran Nil Keser ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Pazartesi akşamlarına damga vuran ve yapımcılığını Kırgın Çiçekler dizisi 3.sezon heyecanı ile yayınlanmaya devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Aleyna Solaker, Hazar Motan, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler dizisinin öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Defne karakterini canlandıran Nil Keser.

Kırgın Çiçekler dizisinde yurtta kalan ve dizinin ana karakterleri olan kızların genelde karşısında olan ve onlarla sürekli zıtlaşan Defne karakterine hayat veren Nil Keser ile ilgili bilgiler şu şekilde;

 

Nil Keser Kimdir Kırgın Çiçekler Defne Yaşı Boyu Kilosu

Kırgın Çiçekler dizisinin ön plana çıkan isimlerinden olan Nil Keser 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitim alan ve ilk olarak Çılgın Dersane filmi ile oyunculuğa merhaba diyen Nil Keser bu filmin ardından Kırgın Çiçekler dizisi ile oyunculuğa devam etmektedir.

21 yaşında ve henüz kariyerinin başında olan Nil Keser 1.72 boyunda ve 54 kilogram ağırlığındadır. Yeşil gözleri olan Nil Keser’in burcu ise koçtur. Nil Keser’in sevgilisinin adı ise Yağız Gürkan’dır.