No 309 Emir Bebek Kimdir Gerçekte kimin bebeği

No 309 Emir Bebek Kimdir Gerçekte kimin bebeği

896 views
No 309

Ekranların beğenilerek izlenen dizisi no 309 yepyeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Yeni sezonda yine reyting listelerini alt üst edecek olan no 309 dizisinde yeni oyuncular karşımıza çıkıyor. Diziye yeni katılan Emir bebek herkesin dikkatini çekti. Sarışın mavi gözlü dünyalar tatlısı bu bebek kim no 309 Emir bebek gerçek hayatta kimdir ? Emir bebek hakkında detayları sizler için sayfamıza paylaştık.

No 309 dizisinde Emir bebek zaten karakter olarak bulunuyordu ancak bebek yeni sezonda büyüdü ve onu canlandıran bebek de değişti yeni bebek oldukça tatlı mavi gözlü sarışın bir bebek. Emir bebeği canlandıran çocuğun gerçek hayattaki ismi Kayı Yabgu Tural

No 309 dizisinde Emir bebeği canlandıran Kayı isimli çocuk 17 Eylül 2016 doğumlu.  Henüz 1 yaşına yeni dolduran dünyalar tatlısı bebeğin ilk dizi projesi no 309 oldu.  Tatlılığı ile ekranlarda sempatik tavırlar sergileyen Kayı Yabgu Tural isimli bebek, bundan sonra no 309 dizisinin maskotu haline gelecek gibi görünüyor. Bu tatlı mini dizi de bol bol izleyeceğiz yeni bölümlerde Lale ve Onur çiftinin arasında olumsuzluklar yaşanacak. Onur’un bir kızı var ve bu bana niye söylemiyor Bu da yine aşklarına gölge düşürüyor no 309 dizisinde Emir’in canlandıran tatlı oyuncu Kayı Yabgu Tural  sevimli tavırları ile dikkatleri üzerine topluyor. Gülücükler dağıtan Emir kimi zaman set aralarında zor dakikalar yaşatıyor olsa da bize göre no 309 dizisini tanıdıkça yakıştı.