No 309 Nerede Çekiliyor Dizi Seti Nerede

No 309 Nerede Çekiliyor Dizi Seti Nerede

315 views

Gerek oyuncu kadrosu gerekse konusu ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran no 309 dizisi, yayınlandığı günden itibaren reytinglerde zirve kimseye kaptırmıyor. No 309 dizisi hakkında birçok şey merak ediliyor. Biz de sizi yakından takip eden izleyici kitlesi için detayları haberimizde paylaştık yeni sezon dizileri arasında yer alan no 309 da yakışıklı ve güzel oyuncular yer alıyor profesyonel oyuncuların performansları adeta göz dolduruyor. No 309 yayın hayatında başarı ile devam ederken farklı hikayesi ile en çok izlenen diziler arasında yer almayı götürüyor.

No 309 dizisi oyuncularına baktığınızda Demet Özdemir, Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk, Nurşim Demir, Sevinç Erbulak, Beyti Engin gibi birçokBaşarılı projeye imza atmış simleri görüyoruz no 309 dizisinin çekimleri ilk olarak İzmir Karşıyaka’da başladı. Bunun yanında bazı sahneler için İstanbul’a gelin dizi çekimleri şu an itibariyle İstanbul’da bir pilot adam ve diş çekimlerde farklı yerlerde devam ediyor

No:309 dizisinde Lale ve ailesinin yaşadığı iki katlı ahşap ev izleyici tarafından en çok merak edilenler arasında bulunuyor. Dizideki bu şirin ve samimi ev İstanbul’da Üsküdar Kuzguncuk Behlül Sokak da yer alıyor lalenin annesi ve kardeşleriyle birlikte sahibi olduğu ve çalıştığı çiçekçi dükkanına gelecek olursa bu dükkanda İstanbul Çengelköy rasathanede bulunan ilkokulun yanında yer almaktadır. Sizi yakından takip eden izleyiciler nedense oraya gidip sette beğendikleri oyuncuları ziyaret edip fotoğraf çektirebilir.

Diğer yandan No 309 dizisinde sık gördüğümüz alanlardan birisi de Lale ve Onur’un buluştuğu Cafe Diyarbakır kahvesi adı verilen mekan İstanbul’da oldukça iyi bir müşteri kitlesine sahip. Dizide Onur karakterinin evi ise İstanbul Sarıyer bölgesinde diye söyleniyor ancak bu konuda net bir bilgi elimize geçmedi.